Zwroty i reklamacje

 Zgodnie z postanowieniami ustawy o prawach konsumenta w sklepie VISSIO - OKULARY PRZECIWSŁONECZNE można bez podania przyczyny zwrócić towar w okresie 14 dni od daty odebrania paczki.

Reklamację towaru można składać przez okres 2 lat od jego otrzymania.

Jak wysłać zwrot?

  1. Stan produktu. Upewnij się, że produkt nie był używany, nie został pobrudzony lub uszkodzony. Wszelkie uszkodzenia produktów zostaną odliczone od kwoty zwrotu.
  2. Pakowanie. Prosimy o zapakowanie produktów w oryginalne opakowanie (pudełko, folia, opakowanie dodatkowe). Postaraj się złożyć produkt w taki sposób by nie został uszkodzony. To pomoże również zmniejszyć wielkość paczki, a co za tym idzie koszt wysyłki.
  3. Dołącz dokument zwrotu. Do paczki należy dołączyć formularz zwrotu lub inny dokument potwierdzający dane klienta włącznie z numerem konta. Jest to element konieczny by zidentyfikować numer zamówienia i móc dokonać zwrotu środków. Wystarczy wpisać numer zamówienia, imię i nazwisko, swój adres i numer konta.
  4. Przyczyna zwrotu. Nie jest konieczne podawanie przyczyny zwrotu, będzie nam jednak bardzo miło jeśli dołączysz również informacje o przyczynie zwrotu - pomoże nam to poprawić jakość sprzedawanego przez nas towaru. Jeśli towar reklamujesz koniecznie podaj informacje o przyczynie reklamacji, bez tych informacji reklamacja nie będzie mogła być przyjęta.
  5. Nadaj paczkę. Właściwy adres znajdziesz poniżej. Podaj proszę również numeru telefonu do naszego sklepu +48 505 155 157 Dzięki temu kurierzy będą mogli się z nami łatwo skontaktować, w razie problemów ze znalezieniem naszej firmy. Pamiętaj również, że paczki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane, a zwroty wysłane na inny adres niż podany w instrukcji, nie będą przyjmowane.

Kiedy otrzymam zwrot środków?

Zwroty są wysyłane nie później niż 14 dni od daty odbioru przez nas paczki ze zwróconym towarem. W tym czasie weryfikujemy stan produktów oraz przekazujemy dyspozycję zwrotu do działu księgowości. 

 

Vissio Home Gonzalo Baeza Hernández
Ul. Radzionkowska 2E
42-622 Świerklaniec

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl